Федосов В'ячеслав Питиримович

Отоларинголог
лікар вищої категорії
Отоларинголог вищої категорії, надає послуги інструментальної діагностики слуху і нюху, ендоскопічного дослідження захворювань носа, горла і вуха. Займається медикаментозною, лазерною, радіохвильовою і електроімпульсною терапією лор-захворювань і патологій, проводить ендоскопічні малоінвазивні радіохвильові і лазерні операції.

26 травня '19р.
Знакома с этим врачом давно. Неоднократно помогал мне и моим друзьям. Профессионал своего дела и замечательный человек. Всегда выслушает , поддержит и посоветует правильное лечение. Ничего лишнего не назначает, неправильных диагнозов не ставит .
Алла
Федосов досвідчений лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Дарья
Федосов отличный отоларинголог с огромным практическим опытом , обратилась по рекомендации – не жалею, действительно помог.
Осталась довольна посещением клиники и консультацией Вячеслава Питиримовича. Получила подробные рекомендации. Понравился подход и отношение. Рекомендую!