Андрус Ганна Михайлівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати додому
Делікатний і чуйний лікар, уважний до кожної пацієнтки. Ганна Михайлівна є постійною учасницею семінарів і науково-практичних конференцій з питань гінекології.

Лікар працює в клініках:
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Харків вул. Ярослава Мудрого (Петровского), 30 А м.Пушкінська31м.Архітектора Бекетова135м.Університет125

Немає відгуків

• 2011 - закінчила Харківський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2014 - закінчила інтернатуру за фахом «Акушерство та гінекології» на кафедрі акушерства, гінекології та дитячої гінекології ХНМУ.

• 2016 - ТУ «Реабілітація генеративної функції», ХМАПО.
  • 2017 - ТУ «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», ХМАПО.
  • 2020 - ТУ «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних станів шийки матки, вульви та вагіни», ХМАПО.
  • 2021 - стажування за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерство та гінекології №2, ХМАПО.
  • 2021 - ТУ «Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології», ХМАПО.
  • 2021 - участь у науково-практичному семінарі «Найпоширеніші клінічні ситуації з патології молочних залоз в практиці лікаря гінеколога та мамолога».
  • 2021 - участь у науково-практичному семінарі «Синдром полікістозних яєчників та метаболічний синдром».
  • 2021 - участь у науково-практичному семінарі «Вагітність в фокусі Prevention. Підготовка до вагітності у жінок з гіперпластичними процесами матки».
  • 2021 - участь у науково-практичному симпозіумі «Репродуктивне здоров’я молоді та підлітків», м. Київ.
  • 2021 - участь у науково-практичному семінарі «Ендометрит та безпліддя».
  • 2021 - участь у науково-практичному симпозіумі «Гармонія гормонів – основа репродуктивного здоров’я жінки», м. Київ.
  • 2021 - участь у науково-практичному симпозіумі «Тромбофілії та безпліддя».
  • 2021 - участь у науково-практичному симпозіумі «Хронічний запальний процес та шийкова неоплазія».