Вазотомія нижніх носових раковин у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Підслизова вазотомія нижніх носових раковин 800 грн
Вазотомія нижніх носових раковин «ЛОРИМЕД, медицинский центр» 400 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Щиро вдячна лікарю Салях Тетяні Володимирівні дуже приємний лікар,хочу подякувати за професійний підхід та уважність,а головне результат лікування,все пройшло чудово.Рекомендую клініку lorimed
Тут дуже затишно,як вдома. Лікарі компетентні. Рекомендую.
Спеціалізована клініка "ЛОРІМЕД" користується популярністю. Від багатьох чула, лише гарні враження. Не вірила! Проте, коли сама звернулася за допомогою, то зрозуміла, що дійсно так воно і є. Увесь медичний персонал працює на високому рівні. Обладнання нове, європейське.
Ілона
Часто болить горло. Уже не один раз хворіла ангіною. Вирішила звернутися в спеціалізовану клініку "ЛОРІМЕД". Лікар швидко зробив обстеження та назначив курс лікування. Варто відмітити, що на відміну від інших клінік, тут немає ніяких черг. Однозначно рекомендую.
5,8
Тернопіль вул. Тарнавського, 2 А
Спеціалізована клініка "ЛОРІМЕД" надає лікувально-діагностичні послуги пацієнтам з хворобами ЛОР-органів. Лікування проводять кваліфіковані лікарі-отоларингологи, кандидати медичних наук.
4,6
Тернопіль вул. Злуки, 45
Медичний заклад "ЛОР кабінет" спеціалізований на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, горла, носа. Дорослих та дітей приймають лікарі-отоларингологи першої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Підслизова вазотомія нижніх носових раковин 800