Глибокий пілінг обличчя у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Глибокий пілінг обличчя «Кабинет медицинской косметологии» 200 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Світлана
Приємні і кваліфіковані лікарі.
Григорій
Лікарка дуже уважна, кабінет в самому центрі міста, ціни адекватні. Рекомендую!
Василь
Мушу сказати, що медичний центр ''Мій лікар'' справді відповідає всім стандартам сучасної приватної медицини. Спеціалізовану допомогу надають кваліфіковані лікарі. Особисто був на прийомі - дуже задоволений консультацією та, головне, отримав якісну медичну допомогу. В приміщенні зручно, комфортно, світло. Цінова політика теж дуже адекватна і лояльна. Рекомендую всім хто думає на чому зупинити свій вибір. НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Глибокий пілінг для обличчя
Тернопіль вул. Брюкнера, 3/3
Сучасний "Кабінет медичної косметології" надає широкий вибір послуг в галузі косметології, дерматології. Послуги надають кваліфіковані спеціалісти, які мають багаторічний досвід, використовують сучасні технології, постійно вдосконалюють навички роботи.
  • Глибокий пілінг для обличчя от 200