Розтин паратонзиллярного абсцесу в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Клиники слуха "Беттертон"
7,3
Полтава м. Кременчук, вул. Театральна, 34
Медичний центр слуху "Беттертон" у м. Кременчук відноситься до мережі медичних закладів, які спеціалізовані на діагностиці слуху. В центрі працюють кваліфіковані лікарі — отоларинголог, сурдолог.
Лаура, 08 січня '17р.

Після тривалої хвороби помітила, що став погіршуватися слух. Звернулася за допомогою до медичного центру «Беттертон». Там мене оглянула лікарка, провела діагностику слуху. Потім провели іще аудіометричні дослідження, після чого мені було призначене адекватне лікування, що повністю мені підійшло і було дієвим. Тепер усе добре!

Працює з 08:00-17:00

Розтин паратонзиллярного абсцесу в лікарнях в інших районах Полтави

Клиники слуха "Беттертон"
7,3