Сторінка 5. Клініки хірургії у Львові

Сб Нед Цілодобово
Петро
Просто кваліфіковані лікарі
Роман
Хотів записати по телефону на прийом дочку 13 років, перший раз в мене взяли всі дані і номер телефону і казали що пізніше лікар зв'яжеться. Минуло 2 дні, ніхто так і не зателефонував, знову набираю,знову взяли всі дані...і кажуть лікар у відпустці, буде за 2 дні. Набираю через 3 дні, питаю чи можна записатись на прийом, відповідають, що на сьогодні вже ні, кажу- я залишав два рази свої дані... ну ви розумієте, лікар була у відпустці і від нині чи від завтра знову йде... Клініка заслуговує на найвищий бал! Всім бажаю доброго здоров'я
Дарья Іванівна
Знайома з Юрієм Миколайовичем, я в його клініці обслуговуюся і кілька разів у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.
Нина
Хороший доктор. Помог избавиться от заболевания за один прием.
Львів вул. Івана Богуна, 4
р.Франківський
Приватна клініка Династія спеціалізується на педіатрії та гінекології. Населенню надаються послуги: консультації за профілем лікаря, лабораторна діагностика, вакцинація дітей і дорослих, УЗД та інші послуги
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
3,7
Львів вул. Костя Левицького, 55-А