Клініки проктології у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія. Приймають лікарі: Кумар Наталія Павлівна, Налізьона Тетяна Богданівна
  • Консультація проктолога 650
  • Ректороманоскопія 870
  • Видалення гемороїдальних вузлів (ускладнене) 13 800
  • Видалення гемороїдальних вузлів (ускладнене 2ст) 17 250
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Первинна консультація лікаря проктолога ( до 30 хв. ) 500
  • Повторна консультація лікаря проктолога (протягом одного місяця ) 400
  • Консультація проктолога + аноскопія анального каналу 500
  • Видалення одного зовнішнього гемороїдального вузла (Тромбектомія з зовнішнішнього гемороїдального вузла) 6 500
  • Латексне лігування одного внутрішнього гемороїдального вузла 4 500
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • Видалення (операція) геморою
  • Склеротерапія (склерозування) гемороїдальних вузлів
  • Видалення анальних кондилом і папілом
  • Висічення (видалення) анальної тріщини