Флебологи в Луцьку

Евгений
С огромнейшей благодарностью великолепному, блестящему доктору, сосудистому хирургу Вильчанскому Андрею Есиповичу от его пациента Евгения. Спасибо вам за ваши золотые руки, за глубокие знания, за проведенную операцию, за ваше прекрасное отношение. Еще раз говорю вам спасибо, спасибо, спасибо!
18 липня '18 г.
Василий
Спасибо Вильчанскому Андрею Есиповичу за отлично проведенную операцию и дальнейшее консультирование по послеоперационному периоду. Успехов вам в вашем нелегком труде, здоровья и всех благ по жизни. Рекомендую!
25 червеня '18 г.
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5