Підбір окулярів для зору в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Підбір окулярів 30
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
Бартащук Руслан
Робив рефракційну заміну хрусталиків обох очей.Роботою медперсоналу.і клініки.в цілому БІЛЬШ НІЖ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!Індивідуальний підхід до пацієнтів.злагоджена робота медперсоналу.адекватність цінової політики AS дають людям змогу бачити світ по новому!
Богдана
Були в очному центрі «Ясний погляд» на консультації у дитячого офтальмолога. Лікар оглянула дитину, призначила ефективне лікування. Клініка нам сподобалася, тут гарне ставлення до всіх пацієнтів.
На жаль, у нашої дочки проблеми із зором. Консультуємося і підбираємо окуляри ми в клініці «Ясний погляд», яка надає широкий спектр якісних послуг. Нам тут все подобається. Персонал закладу може легко знайти спільну мову з дітьми.
Данил
Несколько лет работы за компьютером стали причиной ухудшения зрения. Я обратился в центр «Ясный погляд» по совету сестры. Квалифицированные специалисты диагностировали проблемы со зрением, назначили лечение и подобрали очки. Спасибо огромное за помощь.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Хмельницький вул. Толстого, 7
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
  • Підбір окулярів 30
Працює з 09:00-18:00
Хмельницький, м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
8,8
Хмельницький Старокостянтинівське ш., 2/1б (ТЦ Агора)
Приватний офтальмологічний кабінет "Очний центр лікаря Гончаренко О.В." займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.
  • Підбір окулярів звичайний
  • Підбір окулярів складний