Лазерне омолодження шиї в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи

Працюють по:

Артур
Я тренер дитячої футбольної команди. Щоб позбавити дітей від травматизму, періодично відвожу їх до центру Анатолія Гонти, на спортивний масаж. Масаж дітям подобається. Після нього вони відчувають себе більш енергійними та бадьорими.
Аліна
У центрі Анатолія Гонти є фітосауна. Я с подругою пройшли курс лікування. Нам дуже сильно сподобалося дана процедура. Фітосауна допомогла позбутися багатьох недуг. Стали відчувати себе молодшими, з’явилося більше енергії. Рекомендую усім своїм близьким та рідним.
Інна
Медсестра у школі виявила в моєї дитини сколіоз. До місцевої лікарні бажання йти не виявилось. Звернулась до центру Анатолія Гонти, було назначено лікування. Варто відмітити, доброзичливе відношення персоналу до клієнтів. Лікування пройшло позитивно.
Артур
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лазерне омолодження шиї" лікарень та діагностичних центрів в Хмельницькому на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,6