Виклик медичної сестри додому в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти

Хочу подякувати лікарю УЗД Зінковському Ярославу за його професіоналізм ,за його чуйність і компетентність,лікар з великої букви.Я була неодноразово і рекомендую всім,не пожалкуєте.І сама клініка мені подобається,завжди чисто,привітний мед.персонал,вони заслуговують на найвищу оцінку.Рекомендую всім.
Чудова клініка для всієї сім'ї ! Задоволена сервісом та обслуговуванням ! Хочу висловити велику вдячність найкращим лікарям Проценко О.В та Статна Н . М . Дякуючи вашій професійній роботі ми чекаємо нашого довгоочікуваного малюка . Зайшовши в кабінет ви отримаєте не тільки професійну роботу ,а і щиру посмішку ,підтримку ,впевненість . Це лікарі ,які всім своїм добрим серцем хвилюються за кожного пацієнта . Щиро рекомендую !!!
Мельник Ганна Іллівна
Лікар дуже кваліфікований
Чеботар Олена
Звертаюсь до клініки не перший раз, останні рази з дитиною та раджу завжди знайомим. Дуже привітні дівчатка на реєстратурі, лікарі також дуже доступно стараються донести інформацію, щоб було зрозуміло пацієнту, що йому треба робити дальше і куда можливо звернутись. Бо зазвичай після довгих обстежень та консультацій лікарів пацієнт не завжди розумію подальші дії. Дуже задоволена і раджу всім.

На жаль,

за напрямком "Виклик медичної сестри додому" лікарень та діагностичних центрів в Чернівцях на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,8