Кріоліполіз в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи

Діма
Після нещасного випадку не міг змусити себе вийти з будинку. Здавалося усі тільки на мене й дивляться. Дякую лікарям цього центру, що допомогли знову почати жити і пройшли цей шлях зі мною!
Вероника
Очень довольна результатом лазерного удаления растяжек. После двух родов появились некрасивые растяжки, из-за которых я стеснялась надевать открытый купальник. Теперь все стеснения позади))
Ярослава
Обращалась для удаления липомы. Безболезненно, быстро и доступно. Спасибо специалисту за качественное выполнение своей работы. Очень довольна результатом. Также заинтересовалась многими процедурами по уходу за кожей. Хочу воспользоваться многими услугами центра Грация.
Около полугода старалась вылечить грибок ногтей, но ни аптечные средства, ни народные методы не избавили меня от этой проблемы. Только специалистам Грации удалось это сделать. Спасибо!

На жаль,

за напрямком "Кріоліполіз" лікарень та діагностичних центрів в Чернівцях на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,8
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
5,6
Чернівці вул. 28 Червня, 25