Видалення зубів в Черкасах

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Атравматичне видалення І рівень складності 900 грн
Знайдено 2 клініки

Видаляли зуби мудрості племінниці 17р.Зуби були дуже важкими.Вирішили видаляти під загальною седацією.Заснула-прокинулась без зубків.Ніякого стресу.Видаляв хірург Нешенко Олексій Ігорович-дуже хороший хірург.Спеціаліст своєї справи.Анестезіолог-Пожар Олександр В'ячеславович-дзвонив як до операції, так і після. Консультував,запитував як себе почуває.Дуже хороший врач, який відповідально ставиться до своєї професії.Обслуговування в клініці відмінне.Дівчата на рецепшині привітні та приємні.Клініку рекомендую
алла
хочу подякувати Марині Сергіівні , яка якісно пролікувала мені зуби, дуже гарний і уважний лікар і взагалі , думаю, що це найкраща клініка
Супер клініка!
Сомік
Супер клініка!!!відмінний сервіс і якість
6,1
Черкаси вул. Надпільна, 289/1
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
  • Атравматичне видалення І рівень складності 900
  • Атравматичне видалення ІІ рівень складності 1 200