Тимощук Валентина Сергіївна

Ревматолог
лікар першої категорії
Лікар Тимощук Валентина Сергіївна спеціалізується в області ревматології. Надає повну консультацію з приводу запальних та дистрофічних процесів, що відбуваються в м’яких тканинах та суглобах пацієнта. Проводить процедуру визначення антитіл до двоспіральної ДНК. Практикує взяття стернальної пункції та досліджує синовіальну рідину. Проводить мембранний плазмаферез та гемосорбцію з метою лікування хронічних запальних процесів. Лікує також подагру, артрит, остеоартрит, системний червоний вовчак, склеродермію. Призначає медикаментозну терапію та фізіологічні методики лікування.

Житомир вул. Любарська, 4

Роман
Вже багато років страждаю від ревматоїдного артриту і ось нарешті познайомився з гарним лікарем-ревматологом. Тимощук мені порекомендували добрі пацієнти. Валентина Сергіївна призначила мені гарне лікування, ось уже майже рік, як почуваюсь добре, біль у суглобах майже не турбує.
Ятлук
Шановна Валентина Сергіївна, від щирого серця хочу подякувати вам за те, що надали моєму чоловікові якісне кваліфіковане лікування і повернули його до здорового повноцінного життя. Будьте здорові і даруйте можливість бути здоровими всім своїм пацієнтам!

• 1996 р. - закінчила Вінницький державний медичний університет ім. Пирогова;
  • 1998 р. - отримала спеціалізацію "Терапія" і спеціалізацію "Ревматологія" на базі клінічної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
Схожі спеціалісти: