Шмаргович Надія Степанівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Виконує гінекологічний огляд, кольпоскопію, проводить лікування захворювань, а саме: обстеження та діагностику в гінекології, лікування патологій шийки матки, ерозій, видалення гострокінцевих папілом, кондилом, поліпів.

Ужгород вул. Д. Богуславського 4

Токмакова Кароліна Юріївна
Дуже сподобалася професіоналізм лікаря геніколога Пузако. Уважно, обережно і дуже тактовно із турботою про здоров'я пацієнта, запропонувала низку аналізів та ліки для зняття дискомфорту
Ельвіра
Були на прийомі у Надії Степанівни. Все дуже сподобалося, уважний та кваліфікований спеціаліст. В подальшому будемо звертатися до неї!
Дана
Дуже хороша як людина,так і спеціаліст.

• 1995 – закінчила Ужгородський національный університет, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 1999 – проходила базову спеціалізацію на кафедрі післядипломної освіти лікарів в Мукачівській ЦРЛ.

Курси

• 2008 – курси підвищення кваліфікації Києвська медична академія ім. Шупика «Ендокринологія в акушерстві та гінекології».
  • 2009 – курси підвищення кваліфікації Харьківська медична академія післядипломної освіти «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних та пухлинних станів шийки матки».
  • 2013 – курси підвищення кваліфікації Ужгородський національний університет, «Кольпоскопія в акушерстві і гінекології».