Назаревська Юлія Григорівна

Терапевт
Викликати додому

Черкаси Бульвар Шевченка 264

Немає відгуків

• 2017 року — Одеський національний медичний університет. Здобула кваліфікацію: ступень вищої освіти спеціаліст, спеціальність лікувальна справа, професійна кваліфікація лікар.

• Атестувалась на визначення знань та практичних навиків в атестаційній комісії при Державному закладі «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» і наказом по Державному закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» від 27.06.2019року, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю внутрішні хвороби.
  • 2020 року — атестувалась при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, від 02.12.2020року присвоєно з-вання лікаря –спеціаліста за спеціальністю ультразвукова діагностика.

Лікар надає послуги

• аускультація,
  • пальпація,
  • перкусія,
  • запис та розшифрування ЕКГ,
  • інфузійна терапія та гемо трансфузія,
  • проведення штучного дихання та закритого масажу серця,
  • проведення та оцінка результатів спірографічних, рентгенологічних, лабораторних досліджень,
  • огляд ротової порожнини за допомогою шпателя,
  • консультування населення та хворих з питань раціонального лікувально-профілактичного і дієтичного харчування,
  • навики з надання невідкладної допомоги на до госпітальному етапі.