Косовський Володимир Вікторович

Психіатр, психотерапевт, сексопатолог
Аспірант кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського
Викликати додому

Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23

Немає відгуків

• Тернопільський національний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського, лікувальна справа

• Спеціалізація «Психотерапія», Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 2020 рік
  • Спеціалізація «Сексопатологія» Харківський національний медичний університет

• Член асоціації психіатрів України

Лікар-психіатр, психотерапевт, сексопатолог надає послуги

• Лікування невротичних станів, посттравматичного стресового розладу, порушення адаптації, тривожних та соматоформних розладів, депресивних розладів та гострих психотичних розладів (шизофренія, маячний розлад, гострий поліморфний психотичний розлад)
  • Психотерапія для підлітків та дорослих, консультування в напрямку когнітивно-поведінкової терапії.
Додаткова інформація

Статті:

• Клініко-психопатологічні характеристики первинного психотичного епізоду та їх роль в прогнозі відновлення
  • Нейрокогнітивні критерії відновлення при первинному психотичному епізоді
  • Соціально-психологічні кореляти виходу та відновлення при первинному психотичному епізоді