Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ (комп'ютерна томографія) в Черкасах - Черкаси

12
10

Працюють по:

10
Владислава
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
30 ноября '-1 г.
9
Людмила
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!
09 января '18 г.
10
Инна
Хороший центр! Пока мне делали снимок на тамографе, вся моя семья была также "пристроена". Муж радовался бесплатной парковке и вайфаю, а доця детской площадке.
15 января '18 г.
8
Катерина
Робила КТ двох щелеп, 500 грн заплатила дійсно за якість. Рекомендую всім цей діагностичний центр. Сучасна апаратура, швидкість і зручний графік роботи.
02 февраля '18 г.
10
Лиля
Это единственный нормальный диагностический центр в нашем городе, работающий даже и в воскресенье. Спасибо вам, добрые люди Екосвита! Очень выручили меня в трудную ситуацию, не смотря на окончание рабочего дня, доделали все до конца, избавили меня от переживаний и страданий.
21 марта '18 г.
8
Леониид
Хочу поблагодарить всех работников вашего центра Екосвит. Беседовать с такими специалистами очень приятно, из кабинета выходишь с большим облегчением несмотря на серьезность диагноза. Теперь я знаю что делать дальше и чего ждать от своей болезни и как с ней бороться и это главное!
26 февраля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "КТ (комп'ютерна томографія)" лікарень та діагностичних центрів в Черкасах в Черкасах на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,8
Черкаси вул. Надпільна, 289/1
  • КТ двох щелеп (стандартна якість) 500 400
  • КТ двох щелеп (висока якість) 500
  • КТ однієї щелепи (стандартна якість) 300
  • КТ однієї щелепи (висока якість) 400
  • КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (стандартна якість) 400
  • КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (висока якість) 500
  • КТ придаткових пазух носа та лобних пазух (стандартна якість) 400
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00