КТ (комп'ютерна томографія) в Черкасах - Черкаси

Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Спасибо работникам за внимание. Делали маме рентген колена, потом с этими снимками ездили в Израиль для лечения, врачи были удивлены качеством снимков. Отдельное спасибо врачу Пчелинцеву М.В. за рекомендации.
Родителям нужно было срочно сделать рентген. По интернету нашла Скен Лайф, и очень довольна. Быстро, качественно, не дорого, а главное с пониманием и уважением к пожилым людям. Всем рекомендую.Отдельное спасибо сотруднику Илоне.
Александра
На диагностику к Пчелинцеву попала без всяких рекомендаций. Отличное новое оборудование, хорошее отношение, точные результаты исследования – что еще можно желать? Так что приятно было пообщаться с профессионалом.
Марійка
Гарний, досвідченний лікар. Дуже рада, що звернулася до нього.
Виктория
Консультацией довольна. Спасибо.
Матвій
Була травма коліна. Марина Валентинівна робила мені рентген. Результатом задоволений.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
6,6
Черкаси вул. Менделеєва, 3 (на території Черкаської обласної лікарні)
Медичний діагностичний центр "Скен Лайф" у Черкасах відкритий у 2007 році, спеціалізується на повному обстеженні організму за допомогою сучасного високотехнічного обладнання.
  • КТ головного мозку 750
  • КТ грудної клітки 900
  • КТ черевної порожнини 800
  • КТ органів грудної клітини та черевної порожнини (2 зони) 1 200
  • КТ органів черевної порожнини та органів малого тазу (2 зони) 1 200
  • КТ органів грудної клітки, черевної порожнини та органів малого тазу (3 зони) 1 500
  • КТ придаткових пазух носа і кісток лицевого черепа 550
Працює з 08:00-20:00