МедЛаб в Чорткові

• Відгуки
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

МедЛаб в Чорткові, вартість послуг:

• Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (жіночий) - uretra, vagina, cervix 190
  • Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (чоловічий) 190
  • Тромбіновий час 120
  • Фібриноген 150
  • Мікроскопічне дослідження біоматеріалу на демодекс (вії, брови, зішкріб шкіри, вміст папул) 250
  • Мікроскопічне дослідження секрету передміхурової залози 170
  • Мікроскопічне дослідження біоматеріалу (волосся, нігті, зішкріб шкіри) на патогенні гриби (на склі) 200
  • Ретикулоцити 205
  • Група крові (АВ0), резус фактор (Rh) 255
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Тернопіль вул. Руська, 17
7,4
Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23
7,3
Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток. Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Вертебрально-оздоровчий "Центр Євмінова" у Тернополі спеціалізований на безмедикаментозному та безопераційному лікуванні хребта. Пацієнтів приймають лікар-реабілітолог та вертебролог.
Багатопрофільний медичний центр Оксфорд Медікал у Тернополі надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00