Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О.

5.1
Вінниця, ш. Хмельницьке, 92
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Магдебура Савва Олександрович — онколог, отоларинголог-онколог — спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних утворень. В роботі лікар використовує традиційні, сучасні консервативні та хірургічні методи.

Послуги, що надаються приватною практикою:

• консультація спеціаліста;
  • дерматоскопія;
  • видалення новоутворень шкіри та м'яких тканин;
  • видалення ліпом, бородавок, фібром, гемангіом;
  • діагностика та лікування захворювань ЛОР-органів;
  • лікування лімфаденопатії;
  • діагностика, лікування злоякісних та доброякісних утворень щитовидної залози та слинних залоз;
  • лікування кіст шиї.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, надання якісних послуг, дотримання конфіденційності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О., вартість послуг:

• Консультація онколога 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Сергей
28 березеня '19г.
Хочу выразить благодарность Савву Олександровичу за мое лечение щитовидной железы. Теперь я не испытываю боль при ковтании еды. Моя кожа и волосы, приобрели прежний вид. Лечение много времени не заняло. Остался доволен результатом.
Анжела
12 березеня '19г.
Когда столкнулась с такой проблемой как бородавки, сразу же обратилась к Магдебуру Савву. Он использует только современное оборудование. Результат порадовал. Я благодарна этому специалисту за квалифицированную помощь.
Ира
04 березеня '19г.
Мой ребенок начал жаловаться на шум в ушах и снижение слуха. По рекомендации обратилась к Савву Олександровичу. Используя консервативное лечение заболевания, с проблемой было покончено. Меня приятно удивил подход врача к ребенку. Теперь мой Андрюша снова хорошо чует.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Замостянська, 33
Медична лабораторія Synevo (Сінево) у Вінниці надає допомогу пацієнтам у проведенні лабораторної діагностики. Лабораторні центри функціонують в Польщі, Грузії, Туреччини та інших країнах. В Україні перша лабораторія була відкрита у 2007 році.
Вінниця вул. Олександра Довженка, 36
Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
Вінниця вул, Маяковського 7.
Наркологічна клініка “Ніка” у Вінниці — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. У клініці здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти зі значним досвідом роботи в області наркології та психології.