Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О.

5.2
Вінниця, ш. Хмельницьке, 92
Пн — Пт: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Магдебура Савва Олександрович — онколог, отоларинголог-онколог — спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних утворень. В роботі лікар використовує традиційні, сучасні консервативні та хірургічні методи.

Послуги, що надаються приватною практикою:

• консультація спеціаліста;
  • дерматоскопія;
  • видалення новоутворень шкіри та м'яких тканин;
  • видалення ліпом, бородавок, фібром, гемангіом;
  • діагностика та лікування захворювань ЛОР-органів;
  • лікування лімфаденопатії;
  • діагностика, лікування злоякісних та доброякісних утворень щитовидної залози та слинних залоз;
  • лікування кіст шиї.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, надання якісних послуг, дотримання конфіденційності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О., вартість послуг:

• Консультація онколога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Сергей
Хочу выразить благодарность Савву Олександровичу за мое лечение щитовидной железы. Теперь я не испытываю боль при ковтании еды. Моя кожа и волосы, приобрели прежний вид. Лечение много времени не заняло. Остался доволен результатом.
У Савви Олександровича чоловік видаляв доброякісну родимку. Все пройшло добре. Кілька разів їздив до нього на перев'язки. Лікар дуже компетентний, уважний та ввічливий. Уже порадили доктора своїм знайомим, у них теж подібна проблема.
Анжела
Когда столкнулась с такой проблемой как бородавки, сразу же обратилась к Магдебуру Савву. Он использует только современное оборудование. Результат порадовал. Я благодарна этому специалисту за квалифицированную помощь.
Ира
Мой ребенок начал жаловаться на шум в ушах и снижение слуха. По рекомендации обратилась к Савву Олександровичу. Используя консервативное лечение заболевания, с проблемой было покончено. Меня приятно удивил подход врача к ребенку. Теперь мой Андрюша снова хорошо чует.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,3
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00 Н: 08:00-12:00