Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О.

5.1
Вінниця, ш. Хмельницьке, 92
Пн — Пт: 08:00-20:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Магдебура Савва Олександрович — онколог, отоларинголог-онколог — спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних утворень. В роботі лікар використовує традиційні, сучасні консервативні та хірургічні методи.

Послуги, що надаються приватною практикою:

 • консультація спеціаліста;
 • дерматоскопія;
 • видалення новоутворень шкіри та м'яких тканин;
 • видалення ліпом, бородавок, фібром, гемангіом;
 • діагностика та лікування захворювань ЛОР-органів;
 • лікування лімфаденопатії;
 • діагностика, лікування злоякісних та доброякісних утворень щитовидної залози та слинних залоз;
 • лікування кіст шиї.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, надання якісних послуг, дотримання конфіденційності.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет онколога, отоларинголога-онколога Магдебури С. О., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація онколога 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Сергей
28 березеня '19р.
Хочу выразить благодарность Савву Олександровичу за мое лечение щитовидной железы. Теперь я не испытываю боль при ковтании еды. Моя кожа и волосы, приобрели прежний вид. Лечение много времени не заняло. Остался доволен результатом.
8
Ольга
22 березеня '19р.
У Савви Олександровича чоловік видаляв доброякісну родимку. Все пройшло добре. Кілька разів їздив до нього на перев'язки. Лікар дуже компетентний, уважний та ввічливий. Уже порадили доктора своїм знайомим, у них теж подібна проблема.
10
Анжела
12 березеня '19р.
Когда столкнулась с такой проблемой как бородавки, сразу же обратилась к Магдебуру Савву. Он использует только современное оборудование. Результат порадовал. Я благодарна этому специалисту за квалифицированную помощь.
9
Ира
04 березеня '19р.
Мой ребенок начал жаловаться на шум в ушах и снижение слуха. По рекомендации обратилась к Савву Олександровичу. Используя консервативное лечение заболевания, с проблемой было покончено. Меня приятно удивил подход врача к ребенку. Теперь мой Андрюша снова хорошо чует.
8
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
Вінниця вул. Олександра Довженка, 36
7,1
Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
Вінниця вул, Маяковського 7.
8,3
Наркологічна клініка “Ніка” у Вінниці — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. У клініці здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти зі значним досвідом роботи в області наркології та психології.
Записатися на прийом
Центр сучасної діагностики «Нейромед» спеціалізується на проведенні високоточної спіральної комп’ютерної томографії. Всі обстеження проводяться на унікальному для Вінницької області СКТ апараті Toshiba Aquilion 128.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-17:00