Кабінет психолога, психотерапевта Шевченко О. Л.

5.0
Полтава, вул. Європейська, 225, оф 405, 4 пов
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психолога, психотерапевта Шевченко Ольги надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде сертифікований психотерапевт, психолог, гештальт-терапевт. Бере участь в науково-практичних конференціях, інтенсивах, психологічних майстер-класах, семінарах, лекціях, тренінгах. Надає скайп-консультації по всій Україні.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• індивідуальна консультація;
  • індивідуальна психотерапія кризових станів;
  • ресурсний коучинг;
  • психологічна консультація пари;
  • SKYPE консультація або коучинг, консультація по телефону.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми, комфортні умови для клієнтів.

• Ціни на послуги

• Консультація психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вика
Ольга Леонидовна помогла справиться с депрессией, которая длилась не один месяц. Это мое состояние приносило дискомфорт моей семье, я срывалась на детях и муже, но после первого же приема мне стало немного легче. Она помогла мне разобраться в себе, терапия еще не закончена, но я на верном пути.
Інна
Пройшла у Ольги Леонідівни курс психотерапії. Це допомогло мені позбутися від нападів страху. Та й в цілому почуваюся краще: налагодився сон, спокійніше реагую на те, що раніше викликало у мене дике роздратування. Раніше жменями пила валер'янку, а виявляється, без ліків можна обійтися.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.