Епіцентр здоров'я і краси, діагностичний центр

4.3
Рівне, м. Луцьк, пр-т Волі, 3 А (пов. 1)
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини. До послуг пацієнтів:

• консультації фахівців (сімейного лікаря, ендокринолога, мамолога, уролога, дерматолога, кардіолога, гінеколога, невропатолога);
  • функціональна діагностика;
  • добовий моніторінг АТ;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • гінекологія;
  • косметологічні послуги;
  • лабораторні дослідження;
  • стоматологія;
  • фізична терапія, різні види масажу.

Головні переваги закладу:

• високий професіоналізм лікарів;
  • сучасне обладнання;
  • діагностика захворювань на початкових етапах;
  • зручне місце розташування;
  • доступні умови лікування.

Знаходиться діагностичний центр за адресою пр. Волі, 3, на першому поверху дитячої поліклініки.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Епіцентр здоров'я і краси, діагностичний центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасія
Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,7
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,4
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.