Промивання пазух носа в Сумах

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Промивання пазух носа 200 грн
Знайдено 6 клінік

Олена
Дуже сподобалося обслуговування гінеколога, лікаря УЗД та дівчат на аппараті проведення мамограми. Швидко, привітно, якісно!
Олена
Дякую всім лікарям медичного центру Флоріс , дуже задоволена закладом здоров’я ,все швидко ,зручно і доступно !
Едуард
Сікора В.В - уролог , досвідчений лікар та фахівець своєї справи .Рекомендую
Лідія
Хочу подякувати дівчатам з колл- центру , проходила рік назад мамографію , та і вже забула , що її потрібно робити в нашому віці раз на рік , але в «Флорісі» завжди пам’ятають про своїх пацієнтів і нагадають про щорічну перевірку здоров’я . Залишилася як завжди задоволена та ще й безкоштовно !!!
Флорис
9,2
Суми вул. Івана Сірка, 3
Медичний центр Флоріс на Сірка спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних і діагностичних послуг. У центрі ведуть прийом гінеколог, косметолог, кардіолог, хірург, трихолог, масажист, флеболог, психолог та інші вузькопрофільні фахівці.
9,1
Суми, вул. Івана Сірка 7/2
9,1
Суми вул. Івана Сірка 7/2
Флоріс — це сучасна клініка жіночого здоров'я. На території центру приймають профільні фахівці, що є гарантом надання якісних послуг. Ключова перевага — це регулярне підвищення кваліфікації, спрямоване на впровадження на практиці інноваційних методик лікування. В цілому, клініка функціонує з використанням світових стандартів терапії.
9,2
Суми, вул. Івана Сірка, 3
Суми вул. Івана Сірка 14
6,5
Суми вул. Привокзальна, 33
Багатопрофільний медичний центр "Медсоюз" створений в 2007 році, має першу категорію акредитації, займається усіма видами діагностики захворювань і лікуванням по 37 напрямам. Прийом пацієнтів ведуть лікарі вищої та першої категорій, кандидати медичних наук.
Суми вул. Куликівська, 27
Сімейна поліклініка - багатопрофільний медичний центр, який надає своїм клієнтам повний спектр лікувально-діагностичних послуг. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а лікарі використовують в роботі новітні техніки та терапевтичні методики. Основні напрямки діяльності: сімейна медицина, терапія, педіатрія, отоларингологія, неврологія, офтальмологія, ендокринологія, дерматологія.