Клініки психотерапії в Павлограді

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
Знайдено 2 клініки

Олег
Нещодавно я був на консультації у Лебедєва. Я залишився задоволеним наданими послугами. Проблема звичайно ще повністю не вирішена, але позитивні тенденції вже простежуються. Видно, що лікар досвідчений і кваліфікований.
Инга
Обращались к доктору Лебедеву, чтобы вернуть к нормальной жизни нашу маму. Его современные методики и высокий профессионализм дали позитивные результаты. Теперь наша мама счастлива и радуется жизни.
Женя
Психотерапевт-сексолог Лебедев – чудо, а не доктор. Благодаря его помощи, у меня наладилась личная жизнь, я избавилась от многих комплексов. Я благодарна ему от чистого сердца за помощь.
Тоня
Я довго наважувалася на консультацію сексолога, але потім все таки набралася сміливості, і пішла до Лебедєва. Він дав мені цінні поради вже під час першої консультації. Завдяки йому, мої проблеми в інтимному житті вирішені.
Павлоград вул. Шевченка, 102
Кабінет психотерапевта-сексолога Доктора Лебедєва надає психологічну допомогу, підтримку та лікування пацієнтам з різними фобіями, страхами, емоційними травмами, сексуальними розладами і т.д. Прийом веде фахівець з багаторічним стажем і величезним досвідом роботи з пацієнтами.