Бужування уретри в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи
Бужування уретри 500 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Лозова Тетяна Петрівна
Лікар сподобався, привітний та уважний.
Гєнєралова Валентина Миколаївна
Задоволені
Бабенко Игорь Вильямович
Хорошее обслуживание,внимателиные доктора.очень доволен.спасибо.
Лина
Я дуже вдячна лікарям що врятували мого чоловіка,3,,поверх, щиро дякую вам усім міцного вам здоров'я
8,8
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г
р.Хаджибейский
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться за багатьма напрямами: загальна хірургія, експертна абдомінальна, судинна, кардіологічна, офтальмологічна, урологічна, проктологічна, гінекологічна, пластична, ендоваскулярна, нейрохірургія, ЛОР-хірургія та травматологічно-ортопедичні операції.
  • Бужування уретри 500
8,4
Одеса пр-т Шевченка, 12/1
р.Приморский
Багатопрофільна поліклініка No1 пропонує пацієнтам будь-якого віку всебічне амбулаторно-діагностичне обстеження, консультації профільних фахівців, призначення схеми лікування. Тут ведуть прийом доктора різних напрямків: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, неврологи, ендокринологи та інші профільні фахівці. Використовується комплексний підхід до діагностики захворювань.
  • Бужування уретри 500
Працює з
Пн: 08:00-16:00 Вт: 08:00-16:00 Ср: 08:00-19:00 Чт: 08:00-16:00 Пт: 08:00-16:00
Одеса вул. Жуковського, 30
р.Приморский
Клініка "Андромед" - це багатопрофільний медичний центр, який почав функціонувати в 1997 році. З кожним роком установа розширювало спектр свої можливості в наданні лікувальної допомоги. Фахівці центру проходили стажування за кордоном.