Видалення чужорідного тіла з вуха в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Житомирська
Видалення чужорідного тіла з вуха «Медицинская помощь, медицинский центр» 350 грн
6,0
Знайдено 3 клініки

Ольга
Были на консультации в дерматолога в клинике "Френдлик" на Боголюбова. Причина болезни была установлена, назначено эффективное лечение. Теперь наша дочь здорова. Рекомендуем данное медицинское учреждение.
27 декабря '19 г.
Емилия
21 января '20 г.
Руслан
Френдлик на Боголюбова нам пришел по душе. Наблюдаемся здесь уже несколько месяцев. Малыш здоров и доволен, а родители спокойны и безмерно счастливы. Спасибо Вам огромное.
15 декабря '19 г.
Карина
Виталий Петрович не раз лечил наших близнецов от ОРВИ. Мы искренне благодарны за помощь и рекомендуем всем этого специалиста.
12 декабря '19 г.
7,0
Київ вул. Боголюбова, 16 , Софиївска Борщагівка
м.Житомирская 19 м.Святошин 19
Френдлік на Боголюбова — це ультрасучасна дитяча клініка, що спеціалізується на терапії основних захворювань у дітей з народження і до 18 років. Прийом ведеться за попереднім записом. При виникненні невідкладних ситуацій, допомога надається негайно. У клініці встановлено сучасне технічне оснащення, що дозволяє отримати високоточні результати. На території центру працюють фахівці, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Ця дія дозволяє розширювати можливості і створювати авторські курси по терапії захворювань.
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Сб: 09:00-15:00
3,7
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирская 13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням преміум класу направлено на надання кваліфікованої допомоги.
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-15:00