Щеплення проти енцефаліту в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Позняки
Знайдена 1 клініка

Віта
Дуже позитивні враження. Одразу видно що лікар, професіонал своєї справи. Призначив декілька аналізів, яких ніхто раніше не призначав. Підхід до дити хороший, син задоволений. Лікування ефективне, на інше і не розраховували. Дякую!
Ніна
Лікар мене вислухав, всі мої побажання і скарги, відповів на всі запитання. Мені сподобалася клініка. Якщо виникнуть якісь питання звичайно буду звертатися ще до цього висококваліфікованого професіонала. Рекомендую!
Вікторія
Досить досвідчена людина, це зрозуміло вже з розмови. Все пройшло добре, огляд теж. Дитина також задоволена спеціалістом! На даний момент проходимо курс лікування, призначений спеціалістом. Почуваємо себе значно ліпше! Прийдемо ще.
Артем
Я дуже задоволений лікарем. Професіонал, нормально все пояснила, і не стала розводити на гроші, пропонуючи додаткові обстеження. Для мене це принципово важливо. Так як я розуміюся на цьому, сам працюю в медичній сфері. Консультацією задоволений!
Київ вул. Драгоманова, 2 Б
м.Позняки 32 8 м.Харьковская 34 9
Багатопрофільний медичний центр "Натус" розпочав роботу в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини, займається амбулаторним лікуванням як маленьких, так і дорослих пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані лікарі. Застосовується індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнтів.

Щеплення проти енцефаліту в лікарнях в інших районах Києва

Сеть клиник "Медиленд"
8,4
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 13 4 м.Политехнический институт 20 4
Багатопрофільний медичний центр «Mediland» у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у «Mediland» проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню «Mediland» лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, трихолог, ортопед, ЛОР, травматолог, онколог, дерматолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог - та інші. Діагностика: МРТ, УЗД, КТ, ЕКГ, власна лабораторія, гастро-, колоноскопія з відео під наркозом, ректороманоскопія, гістреоскопія, цистокопія і кольпоскопія, дерматоскопія та трихоскопія, біопсія, гістологія, спірографія та інше.
Київ вул. Вишгородська, 45/2
м.Героев Днепра 57 11 м.Минская 57 13 м.Оболонь 57 11
  • Вакцинація з використанням вакцини: "ТікоВак Джуніор" (для профілактики кліщового енцефаліту від 1 до 15 років) 2 500
  • Вакцинація з використанням вакцини "Тіковак" (для профілактики кліщового енцефаліту з 16 років) 2 730
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Демеевская 7 3 м.Голосеевская 11 5