Лазерне лікування акне в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Печерському районі
Лазерне лікування акне «Кулейсер Клиник (Coolaser Clinic), клиника лазерной и клеточной медицины на Коновальца» 2000 грн
Лазерне лікування акне «Мультимед, медицинский центр в Киеве» 1200 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Индира
Лікар справді знає що робить! Була на прийомі , все пройшло просто супер! Призначення детально розписані. Сподіваюся, лікування буде таким же. Відвідала лікаря вперше, прийом тривав близько години, не пошкодувала жодної витраченої гривні.
Antonina
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями. Вислухала всі мої припущення і відчуття і призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто, я дуже задоволена.
Анатонина
Прийом був за часом. На всі питання, які у мене були, мені відповіли з максимальним розумінням суті проблеми. Все було дуже приємно, кваліфіковано і професійно. Препарати, які були призначені, ефективно діють. Спеціалістом задоволена.
Вадерий
Все добре, все вчасно, все якісно. Лікар дуже грамотний, приємний, надала змістовну консультацію дала. Призначила необхідні, для постановки діагнозу, аналізи. Після отримання яких, що і успішно зробила. Робою задоволена! Дякую!
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження.
Київ вул. Коновальця, 32 Б
м.Печерская 10 10
Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — це клініка лазерної та клітинної медицини на Коновальця, що надає послуги з естетичної медицини. У центрі використовується сучасний лазер, що дозволяє позбутися дефектів шкірних покривів. Сучасне технічне оснащення сприяє комплексному омолодженню шкірних покривів, видалення шрамів і розтяжок будь-якої давнини.
3,7
Київ вул. Драгомирова 2а
м.Зверинецкая
MuitiMed — це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета – краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti-age методики та міжнародні протоколи лікування! Супер сучасне та унікальне обладнання.