Лазерне лікування акне в Києві (метро Печерська) (відкриті по сб. клініки)

4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Индира
Лікар справді знає що робить! Була на прийомі , все пройшло просто супер! Призначення детально розписані. Сподіваюся, лікування буде таким же. Відвідала лікаря вперше, прийом тривав близько години, не пошкодувала жодної витраченої гривні.
Antonina
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями. Вислухала всі мої припущення і відчуття і призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто, я дуже задоволена.
Анатонина
Прийом був за часом. На всі питання, які у мене були, мені відповіли з максимальним розумінням суті проблеми. Все було дуже приємно, кваліфіковано і професійно. Препарати, які були призначені, ефективно діють. Спеціалістом задоволена.
Вадерий
Все добре, все вчасно, все якісно. Лікар дуже грамотний, приємний, надала змістовну консультацію дала. Призначила необхідні, для постановки діагнозу, аналізи. Після отримання яких, що і успішно зробила. Робою задоволена! Дякую!
Київ вул. Коновальця, 32 Б
м.Печерская 10 10
Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — це клініка лазерної та клітинної медицини на Коновальця, що надає послуги з естетичної медицини. У центрі використовується сучасний лазер, що дозволяє позбутися дефектів шкірних покривів. Сучасне технічне оснащення сприяє комплексному омолодженню шкірних покривів, видалення шрамів і розтяжок будь-якої давнини.

Лазерне лікування акне в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Пушкінська, 11 (прийом у клініці Линлайн)
м.Театральная 2 1 м.Золотые ворота 4 1 м.Площадь Независимости 12 7
Приватний кабінет доктора Колягіна Е. А. займається усіма видами косметологічних послуг. У кабінеті веде прийом лікар-дерматолог-косметолог. В кабінеті проводяться основні процедури, спрямовані на лікування шкірних захворювань, оздоровлення і омолодження шкіри обличчя.
  • Лазерне лікування вугрової хвороби одного локального ділянки (лоб, ніс або підборіддя) 380
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Лазерне лікування акне (усе обличчя) 1 800 990
  • Лазерне лікування акне (окремо: щоки, чоло, підборіддя, скроні) 500
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м.Академгородок 15
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Лазерне лікування акне (1 категорія складності) 1 890
  • Лазерне лікування акне (2 категорія складності) 2 700