Біопсія шкіри в Києві (метро Осокорки) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Аня
Лучшая клиника в Киеве, лучший персонал, настолько качественный подход к клиенту! Все приветливые, подскажут, скажут, проведут, кто за качество и комфорт, обязательно обращайтесь сюда
Наталия
Смело рекомендую клинику. Все чисто, современно, персонал вежливый и приветливый. Особенно хочу отметить врача Краснопольскую Оксану Сергеевну. Проводили 2 операции (удаление фиброаденом в груди и позже удаление родинок) и все было на высшем уровне! Сразу видно, что профессионал своего дела. Очень компетентная, внимательная и заботливая. Операции прошли удачно, рубцы все красивые, никаких осложнений
Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
Уважний лікар, мені все сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи, прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження позитивне, все чітко та зрозуміло. Безперечно рекомендую лікаря! Дякую Вам!
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Біопсія шкіри (забір ділянки шкіри) 5 000
  • Біопсія шкіри (забір ділянки шкіри) 7 250
  • Біопсія шкіри (забір ділянки шкіри) 11 300
  • Біопсія шкіри (забір ділянки шкіри) 7 500
  • Біопсія шкіри (забір ділянки шкіри) 10 000
Київ, вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки 18 11 м.Сирець 30 12

Біопсія шкіри в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • ПАНЧ-біопсія шкіри при дерматозах 1 500
  • ПАНЧ-біопсія шкіри при алопеції 1 700
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Хірургічна ексцизійна біопсія, діа. до 5 мм. 2 950
  • Хірургічна ексцизійна біопсія, діа. >5 мм. 4 900
  • Панч біопсія новоутворення 1 500
  • Панч біопсія запальних дерматозів 1 500
  • Панч біопсія волосяної частини голови 1 900
8,4
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Біопсія новоутворень шкіри 920
  • Взяття біопсії шкіри, невуса (родимки) радіохвильовим ножем з анестезією (без вартості гістологічного дослідження) 920
8,3
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Лыбедская 4 1 м.Дворец Украина 16 3 м.Зверинецкая 18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • Проведення панч-біопсії 1 200
  • Біопсія (без вартості патогістологічного заключення) 250