Сторінка 23. Клініки масажу в Києві

Знайдено 329 клінік

Сб Нед Цілодобово
Алевтина
Регулярно обращаюсь за консультацией к массажисту и прохожу курсы массажа. Благодаря доктору я очень хорошо себя чувствую и практически не вспоминаю про травму, полученную в аварии. Спасибо за квалифицированную и эффективную помощь!
Игорь
Долгое время беспокоила боль в руке — сказывалась травма полученная в прошлом. Сестра посоветовала обратиться за консультацией к массажисту. Так и сделал. Курс массажей помог мне избавится от болей в руке. Очен благодарен врачу за профессиональный подход. Теперь буду проходить у него курсы массажа регулярно.
Карина
Консультация массажиста помогла моему мужу быстрее восстановиться после длительной болезни. После курса лечения ему стало значительно лучше. Спасибо за помощь!
Работаю перед компьютером. Целый день в одной позе. Недавно стали беспокоить боли в спине, которые к вечеру настолько усиливались, что даже лежать было больно. Пробовала использовать разогревающие мази, но улучшения не было. После того, как боль стала просто невыносимой, решила записаться на консультацию к массажисту. После рекомендованного курса массажей мое самочувствие улучшилось. Спасибо.
Дарья
Около месяца назад появились боли в спине. Работа постоянно на ногах, поэтому нормально отдохнуть могла только дома. Записаться на консультацию к массажисту мне посоветовала сотрудница, оказалось, она регулярно проходит курсы массажа. На приеме доктор выслушал мои жалобы и назначил курс массажей, после которых мое самочувствие значительно улучшилось. Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
Київ вул. Костянтинівська, 73
м.Тараса Шевченко 8 6 м.Лукьяновская 34 18
Спеціалізована клініка "Центр зцілення людини Кожум'яка" почала функціонувати з 2011 року. Профіль установи - болі в спині і супроводжуючі їх хвороби. Фахівці центру використовують у своїй лікарській практиці як вітчизняні та зарубіжні методики лікування, так і авторські.
Працює з
Вт: 14:00-20:00 Ср: 14:00-20:00 Чт: 14:00-20:00 Пт: 14:00-20:00 Сб: 10:00-15:00
Київ вул. Драгомирова 2а
м.Зверинецкая
MuitiMed — це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета – краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti-age методики та міжнародні протоколи лікування! Супер сучасне та унікальне обладнання. Приймає лікар: Терещенко Алексей Олегович
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирская 13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням преміум класу направлено на надання кваліфікованої допомоги.
Київ вул. Сверстюка, 6 А , Лівобережна
м.Левобережная 6 3 м.Дарница 24 5
Центр естетичної медицини Джорно Естетика (Giorno Estetica) на Сверстюка — це сучасна мережа стоматологічних центрів для всієї родини. Кваліфіковані фахівці готові надати професійну допомогу, як дітям, так і батькам. У центрі використовуються якісні матеріали, а всі маніпуляції проводяться на інноваційному обладнанні, що в комплексі з високою кваліфікацією співробітників дає відмінні результати. Приймає лікар: Туровская Снежана Анатольевна
Київ вул. Клінічна, 23/25, оф. 22
м.Дворец Украина м.Лыбедская м.Олимпийская
Медичний центр V Clinic Health&Beauty — це сучасна клініка для підтримки міцного здоров'я, молодості і краси. Фахівці центру — кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, вони надають послуги за такими напрямками, як алергологія, функціональна діагностика, косметологія.
Київ пр. Героїв Сталінграда, 18 А
м.Минская 15
Київ вул. Солом'янська, 1
м.Вокзальная 15
Працює з
Пн: 10:00-18:00 Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Политехнический институт 15 м.Лукьяновская 15