Сторінка 2. Аналізи в Києві (метро Лівобережна)

Знайдено 20 клінік

Сб
Нещодавно звернулась за допомогою у клініку і не пожалкувала. Працюють справжні професіонали. Прийом розпочався вчасно. Заздалегідь передзвонили і нагадали про час, за що окреме спасибі. Ціни в клініці дкмократичні. Особливу вдячність хочу висловити лікарю - Олені Володимирівіі. Це найкращий лікар доякого я зверталась у своєму житті. Справжній професіонал і чудова, приємна людина. Швидко поставила діагноз, правильно підібрала лікування, яке дійсно вирішило мою проблему. Я з радістю рекомендую такого компетентного лікаря. Спасибі величезне.
Много лет подряд всей семьей обращаемся в клинику ТельбинМед. Очень довольна специалистами, так как была у многих врачей на приёме и есть с чем сравнить,всегда правильный подход к диагностике и к лечению. Врачи подобраны максимально с опытом и хорошими знаниями. Клиника не большая, но очень компактная. На рецепции очень приятные медсестры, можно записаться к интересующему врачу на нужное время , всегда корректно всё объяснят, подберут время, все результаты анализов скидывают на почту. Лично я хочу поблагодарить Глушинкову Елену Владимировну за её подход и профессионализм, всегда правильно подобрано лечение. На протяжении многих лет обращаюсь к ней и вижу результат. Однозначно рекомендую как хорошего специалиста!!!
Жанна
Конфліктну ситуацію яка склалася 20.02.2021 вычерпано . Протезій до центру «Тельбін Мед» та до лікаря не маю.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
Київ вул. Раїси Окіпної, 4 Б
м.Левобережная 6 2 м.Гидропарк 29 8
Медичний консультативний центр та клініко-діагностична лабораторія "Клініка Маркова" спеціалізується з області діагностики і терапії широкого кола захворювань.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Левобережная 39 11 м.Дарница 52 10 м.Позняки 15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.
4,3
Київ вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б
м.Левобережная 8 4 м.Дарница 23 16
Центр діагностики та лікування хронічних інфекцій "Вітацелл" створений у 1996 році, спеціалізується в сфері виявлення та терапії TORCH та інших інфекційних захворювань.
3,7
3,0
Київ вул. Попудренка, 20
м.Дарница 5 4 м.Левобережная 24 6 м.Черниговская 15 5
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Попудренка — філія великої лабораторної мережі Меділабс, в спект послуг якої входить майже 500 найменувань аналізів для дослідження крові, сперми, калу, сечі, слини, урогенітальних виділень, мокротиння та інших біологічних рідин.
3,0
Київ бульвар Ігоря Шамо 10
м.Левобережная 7
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3
м.Левобережная 10 2 м.Дарница 26 10
Комплексна реабілітація - це перший крок на шляху до одужання після інсульту, травм, переломів. Центр реабілітації після інсультів і травм - сучасна клініка, в якій проводиться ефективна реабілітація з метою отримання найбільш успішних результатів лікування.
  • Цитомегаловірус (Cytomegalovirus CMV), авідність антитіл IgG 630
  • Цитомегаловірус (Cytomegalovirus CMV), антитіла Ig М 410
  • Цитомегаловірус (Cytomegalovirus CMV), антитіла IgG 410
  • Цитомегаловірус, ПЦР CMV, (якісне визначення), (зішкріб, сеча, слина) 430
  • Цитомегаловірус, ПЦР CMV, (якісне визначення), (плазма, сироватка) 410
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Дослідження на демодекоз (Demodex follicullorum) 190
  • Дослідження на паразитарні гриби (мікроскопія елементів гриба) 190
  • Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів 480
  • Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів 480
  • Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів 460
6,7
Київ вул. Шумського, 4 А
м.Левобережная м.Дарница м.Осокорки
Кабінет сімейного лікаря, терапевта Білоус М. М. — це кваліфікована медична допомога пацієнтам з захворюваннями суглобів, серцево-судинної, ендокринної, нервової, дихальної системи, сечостатевого, травного тракту.
  • Експрес-тест на COVID-19 (антиген) 500
  • Експрес-тест на COVID-19 (антиген) + консультація сімейного лікаря, лікаря-терапевта 850
Київ вул. Ентузіастів, 49 , Русанівка
м.Левобережная 16 7
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.