Лікування зубів під наркозом в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Голосіївському районі
Знайдена 1 клініка

Кристина
Надеялась, что не будет у меня с зубами мудрости проблем, поскольку ни у кого из родных вроде не было, но не тут то было. Спасибо, помогли прекрасные врачи из Астра Дент, теперь и по другим вопросам буду обращаться сюда.
Віта
Все сподобалося, надали хорошу консультацію. Чудовий стоматолог- хірург. Все розповів по моєму питанню, я залишилася повністю задоволена. Хороший лікар, хороша людина, хороша клініка, тільки позитивні відгуки. Рекомендую.
Ганна
Дуже рекомендую. Уважний лікар, все розповіла, показала, пояснила. Декілька разів сказала "тут поки робити нічого не потрібно", і пояснила чому. Разюче відрізняється від типових лікарів які займаються викачуванням грошей. Дякую!
Надзвичайно приємна людина, та висококваліфікований спеціаліст! Потрапила до неї на прийом за рекомендацією друзів, які також лікуються у неї. Все просто чудово! Хороше, доброзичливе ставлення до клієнта! Обов'язково прийду ще!
Київ вул. Васильківська, 100 А
м.Выставочный центр 2 1
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНГ — медичний центр, що спеціалізується на наданні пацієнтам широкого спектру стоматологічних послуг. Клініка оснащена всім необхідним обладнанням для діагностики захворювань ротової порожнини. Лікування виконується відповідно до світових стандартів, завдяки чому ймовірність виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3

Лікування зубів під наркозом в лікарнях в інших районах Києва

Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3
Київ вул. Макіївська, 10 А , Пріорка
м.Оболонь 46 13 м.Сырец 15
Медичний центр "Клініка Імперія Дентіс" створений в 2015 році, надає кваліфіковану стоматологічну допомогу в лікуванні різних захворювань зубів.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
Giorno Dentale
Київ вул. Пушкінська, 20 А
м.Театральная 2 4 м.Золотые ворота 9 6
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Театральній входить в мережу стоматологий, спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубів сучасними методами. Для цього застосовуються якісні матеріали, високотехнологічне обладнання. Серед лікарів клініки стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, пародонтолог, імплантолог.