Електроміостімуляція в Києві (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 10 клінік

Сб Нед Цілодобово
катерина
Чудова клініка .Уважні та грамотні лікарі.
Віктор
У новій клініці Оксфорд на Університетській, працюють просто відмінні спеціалісти. У цьому перконався на власному досвіді. Одного разу довелося звернутися за консультацією до спеціаліста цього закладу. Щтро вдячний за допомогу.
Владислав
Неподалік від мого дому відкрилася нова клініка "Оксфорд Медікал". Одного разу виникла нагальна потреба звернутися за медичною допомогою. Я вирішив піти саме у цю клініку. Залишився приємно вражений від ставлення та кваліфікації персоналу. Дякую!
Віолета
У мене виникла невеличка проблема зі здоров'ям, друзі порадили новий медичний центр "Oksford Medikal Irpinʹ" що на Університетській, 2/1. Невдовзі я зрозуміла що не помилилася у своєму вибору. Дуже хороша клініка, чудовий персонал, та якісне обслуговуваннч. Буду брати приклад із своїх друзів та рекомедувати цю клініку знайомим.
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Оксфорд Медікал в м. Ірпінь спеціалізується на наданні лікувальних і діагностичних послуг для дорослих і дітей за наступними напрямками: ультразвукова діагностика, терапія та педіатрія, гінекологія, неврологія, маммология, офтальмологія, отоларингологія, проктологія, флебологія. У клініці Oxford Medical також можна записатися на прийом до ендокринолога, косметолога, трихолога, уролога та пластичного хірурга.
  • Електроміостимуляція (30хв.) 500
6,7
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2
м.Печерская м.Кловская м.Арсенальная
  • Електроміостимуляція (30хв.) 500
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Багатопрофільний медичний заклад "Сосновель" — це санаторно-реабілітаційний центр, в якому займаються діагностування, лікуванням та реабілітаційними заходами після перенесених патологій.