Видалення поліпа в сигмовидноїкишці в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи біля зуп. метро Деміївська
Видалення поліпа в сигмовидноїкишці «Сити Клиника (Сіті Клініка) на Науки» 6500 грн
6,0
Знайдено 2 клініки

Гульсум
ПЕРСОМЕД вы лучшие! Клиника понравилась: зимой была у кардиолога, в сентябре прошла колоноскопию. Новейшее оборудование, приветливый персонал, профессиональные эндоскопист Болотских Михаил Александрович и Кислицкая Татьяна Михайловна отлично выполнили свою работу. Рекомендую! Желаю клиникам ПЕРСОМЕД процветания и дальнейшего развития! Благодарю вас! Дякую!
30 ноября '-1 г.
Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
21 февраля '20 г.
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
06 февраля '20 г.
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!
01 марта '20 г.
Сити Клиника
7,1
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Видалення поліпа анального каналу 6 500
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
5,1
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Лыбедская 3 2 м.Демеевская 33 4 м.Дворец Украина 11 4
Медичний центр «Персомед» надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
Сб: 08:00-20:00