Розсічення синехій в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Деміївська
Розсічення синехій «Сити Клиника+ (Сіті Клініка+) на Печерске» 770 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Ира
Хочу отметить, что персонал клиники очень вежливый, атмосфера всегда доброжелательная. Не хочеться обращаться в другие медицинские учреждения, потому что у вас отличный сервис.
Маргарита Семеновна
Была на приеме у Анны Ивановны, произвела очень грамотное впечатление. Если возникают вопросы со здоровьем, сразу обращаюсь к ней.
Александр
С тех пор как начал наблюдаться у кардиолога в Сити Клинике, перестала беспокоить боль в груди. Спасибо!
Анна Владимировна
Если бы не доктор Ткачук, я бы не знала, что у меня сахарный диабет. Можно отметить, что врач очень квалифицированный. И дальше планирую наблюдаться у нее.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!

Розсічення синехій в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
  • Розведення синехій (з місцевим знеболенням) 400
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Видалення синехій 575
  • Розсічення синехій (без вартості анестезії) 1 000
8,2
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Розсічення синехий малих статевих губ 600
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарница 42 10 м.Левобережная 31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • Роз’єднання синехій у дівчаток 480