Вправлення парафімозу в Києві (метро Чернігівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Чернігівська
Вправлення парафімозу «МАКСИМЕДИКАЛ, медицинский центр» 1500 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Людмила Павловна
Хочу от всей души поблагодарить врача-гинеколога Дзюбанчук Татьяну Васильевну за тёплый профессиональный приём . Очень доходчиво и тактично пояснила суть моей проблемы , главное , вселила в меня уверенность в выздоровлении . Спасибо огромное ! Желаю успехов и достижений , и крепкого здоровья ! 27.09. 2022
Александр
Ходили с женой к стоматологу, нас приняли полечили жене зуб всё вроде хорошо. Через пару дней тот же зуб начял болеть вернулись в поликлинику к тому же врачю, начто нам врачь сказал ну я не знаю что там не так, подождите до Суботу и если не перестанет вернитесь будем смотреть. А жена не кушать не может не спать! Обратились в другую клинику где выяснилось с помощью еленментарного рентгена что вся проблема в корне который не был похищен и удалён!!!
Очень довольна осталась консультацией врача маммолога, очень компетентный и грамотный специалист своего дела Только положительный отзыв
После посещения клиники остались только положительные впечатления. Персонал внимательный, приветливый. Обслуживание на высоте, в клинике уютно и тепло, процедура прошла быстро и безболезненно. Всем рекомендую эту клинику
Київ вул. Академіка Курчатова, 23 А , Лісний масив
м.Лесная 27 6 м.Черниговская 33 5
Багатопрофільний медичний центр "Максімедікал" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних заходів в стоматології, гінекології, урології, проктології і хірургії.

Вправлення парафімозу в лікарнях в інших районах Києва

8,5
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Безопераційне лікування парафімоза (вправлення) 750
  • Вправлення парафімоза мануально 1 140
Київ бул. Лесі Українки, 23 А
м.Печерская 10 8 м.Зверинецкая 14 6
Медичний центр "Печерськ Медікал Студіо" — клініка нового формату, що пропонує найвищий якісний рівень медобслуговування.
  • Вправлення парафимоза у чоловіків 600
8,3
Київ пр-т Червоної калини, 26 А , Троєщина
р.Деснянский
Клініка Глобал Медик спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань. В установі можна записатися на прийом до онколога, кардіолога, гастроентеролога, уролога й акушера-гінеколога. Досвідчений медичний персонал і сучасне обладнання дозволяють швидко діагностувати захворювання і призначити ефективне лікування.
  • Вправлення парафимоза у чоловіків 700
Нд: 09:00-16:00
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 11 4 м.Демеевская 12 8 м.Выдубичи 44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • Вправлення парафімозу 900
Київ, м. Обухів, вул. Каштанова, 13