Тест на толерантність до глюкози в Києві (метро Академмістечко)

Індекс НОМА (Глюкоза крові, інсулін, індекс НОМА) 355 грн
7,0
Знайдено 3 клініки

Татьяна
31 августа сдавали тест на Ковид на Ирпенской 62а, для выезда за рубеж. Очень благодарны девочкам за внимание, вежливость профессионализм, Персонал лаборатории сделал всё, что бы помочь быстро сдать анализ. Результат пришел на почту через пять часов. При заборе оригинала всё было объяснено четко и понятно, очень вежливо. Безмерно благодарна персоналу за такое обслуживание. Буду рекомендовать знакомым!
30 ноября '-1 г.
Катя
Обратилась в Диомед для сдачи крови на определение уровня основных компонентов. Было подозрение на воспалительный процесс в организме. Кровь взяли быстро и аккуратно, результат был готов на следующие сутки.
01 марта '18 г.
Лена
Появились проблемы со здоровьем, врач порекомендовал проверить уровень гормонов. Без промедления отправилась за помощью в Диомед. Очень довольна оказанной помощью. Спасибо вам!
12 апреля '18 г.
Вита
Понадобилось сдать анализы на выявление онкомаркеров. Мне грамотно объяснили принцип подготовки, и как будет проходить процедура. Отношением очень довольна. Персонал действительно приятный.
10 марта '18 г.
Київ вул. Ірпінська, 62 Б
м.Академгородок 7 3 м.Житомирская 14 4
Меділабс — сучасна лабораторія, розташована в Києві на Ірпінській, яка надає послуги з проведення лабораторної діагностики. З кожним роком число досліджень неухильно збільшується, тим самим розширюючи можливості діагностики захворювань. Крім того, аналізи можуть використовуватися з профілактичною метою, що дозволяє виявити порушення органних функцій на ранній стадії, попередити розвиток хвороб, виникнення ускладнень. Команда кваліфікованих фахівців вже на протязі 8 років працює тільки з інноваційним обладнанням преміум-класу, якісними матеріалами та реактивами, рекомендованими європейськими виробниками аналізаторів. Завдяки цьому пацієнт отримує точний результат в найкоротші терміни, найчастіше — в день забору біологічного матеріалу.
  • Пакет №619 ''Біохімія +'' (печінкові, ниркові проби, ліпопротеїди фракційно, глюкоза) 1 920
  • Індекс НОМА (Глюкоза крові, інсулін, індекс НОМА) 355
  • Глюкозо-толерантний тест 300
  • Глюкоза крові 145
Сб: 08:00-14:00
5,1
Київ вул. Академіка Єфремова, 11 (пов. 1, каб. 117)
м.Академгородок 6 1 м.Житомирская 27 4
Медична лабораторія Діомед.Т на Академмістечку пропонує пацієнтам широкий перелік досліджень.
Сб: 08:00-16:00
3,0