Видалення поліпів матки (поліпектомія) в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля ст. метро Площа Конституції
Видалення поліпів матки (поліпектомія) «Панацея XXI век» 2800 грн
Видалення поліпів матки (поліпектомія) «МедХаус (MedHouse), медицинский центр» 300 грн
Знайдено 2 клініки

Саша
Все понравилось.ходила на УЗИ с мужем - врач очень внимательный.клиника чистая , атмосфера приятная
Наталия
Отличная клиника . Ответственный администратор.Приветливая и внимательная врач Юлия Александровна , спасибо огромное!
Любава
Хочу виявити велику вдячність мд "MedHaus". Дуже привітний ьа милий персонал. Професіоналізм на вищому рівні. Особливо велика вдячність Назарчук Ірина Анатоліївна (лікар невролог, вертебролог) . Лікар - "з великої літери"! Акуратна, делікатна, дуже досвідчена, кваліфікована та просто гарна людина. Я мучилася зі своєю проблемою 1.5 роки. Коректно і зрозуміло пояснивши мені , що зі мною , призначили лікування, яке через 2 неділі дало свій позитивний результат. Дуже вдячна лікарю. "MedHaus " буду рекомендувати 100 відсотків. Дуже задоволена , залишилися тільки приємні враження, жодних мінусів .
Диана
Хорошо относятся
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
5,2
Многопрофільний медичний центр «Панацея ХХІ век» вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з