Хірургічне та лазерне лікування катаракти в Харкові (метро Університет)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Університет
Доплата за факоемульсифікацію ускладненої катаракти (Єдине око, «бура катаракта», оперована глаукома, кератотомія, травматична катаракта, підвивих кришталика, висока ступінь міопії), (одне око) 3000 грн
8,0
Знайдено 2 клініки

Кислинська Мария Юрьевна
Сподобалось, компетентний лікар
23 декабря '23 г.
Лопаткіна ОленаАнатоліївна
Большое спасибо за консультацию. Мне все понравилось.
11 декабря '23 г.
Євгенія
Загалом клініка дуже високого рівня! Лікарі, адміністратори -висококваліфіковані, викликають лише позитивні емоції. Мої батьки та чоловік ( пенсіонери) також записані до цієї клініки, а саме - до офтальмолога Погребняк Анни Олександрівни. Професійний та висококваліфікований лікар! Дякую за увагу та професійність, а також поважне відношення до пенсіонерів!
30 ноября '-1 г.
Людсила
Приємне враження залишила після першої консультації. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для людини, у якої немає медичної освіти. запропонувала оперативне лікування, але спочатку хоче спробувати допомогти ліками.
05 марта '20 г.
8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет 15 5 м.Пушкинская 11 5 м.Архитектора Бекетова 16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
  • Доплата за факоемульсифікацію ускладненої катаракти (Єдине око, «бура катаракта», оперована глаукома, кератотомія, травматична катаракта, підвивих кришталика, висока ступінь міопії), (одне око) 3 000
  • YAG-лазерна дисцизія вторинної катаракти (ДВК) 3 000
  • YAG-лазерна дисцизія вторинної катаракти (ДВК) 2 500
7,4
Харків вул. Олеся Гончара, 5
м.Пушкинская 14 6 м.Университет 14 4
Спеціалізована клініка "Офтальміка" - це центр, який займається рятуванням від проблем із зором. Клініка відкрита з 2005 року на базі однієї офтальмологічних клінік Харкова у Міській клінічній лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана.
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією as-iol. ajl. Іспанія 14 700
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof® ma60ac. alcon. США 19 300
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof sa60at. alcon. США 21 300
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof ma60ma. alcon. США 21 300