Клініки гастроентерології в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи біля зуп. метро Історичний музей
Консультація гастроентеролога 550 грн
Знайдено 3 клініки

Юрий
Профи.
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
8,5
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Консультація гастроентеролога 550
  • Консультація гастроентеролога 490
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймає лікар: Цивенко Оксана Ивановна
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.