Алергологічна панель в Харкові (метро Історичний музей)

Визначення алергії на горох 90 грн
Знайдено 3 клініки

Юрий
Профи.
Анастасия
Делала ЭЭГ, в клинике пошли мне навстречу, выслали результаты в электронном виде. Посещением довольна.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
8,5
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Мікст алергенів бур’янів (амброзія, полин, соняшник), Ig E 140
  • Мікст алергенів луговий (пажитниця, костриця, китиник, стоколос, грястиця, тонконіг, тимофіївка, пирій), Ig E 250
  • Мікст алергенів на пилок (амброзії, лободи, полину), Ig E 140
  • Визначення алергіі на пилок білої акації, Ig E 140
  • Визначення алергіі на пилок амброзії, Ig E 140
Медичний центр Селлі є багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, розташований в 5-ти хвилинах від метро Архітектора Бекетова (центральна частина міста). Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранній стадії.
  • Суміш алергенів хатнього пилу (P. notatum, Aspergillum, C. Аlbicans, Alternaria alternata, кліщ хат. пилу D.Farinae, кліщ хат. пилу D.Pteronissinus, хатній пил) 60
  • Алергічна панель №3 (Мандарин, апельсин, лимон, білок курячих яєць, жовток курячих яєць, ячмінна крупа, житнє крупа, рисова крупа, гречана крупа, вівсяна крупа) 390
  • Алергічна панель №4 (Дуб, жито, пирій, мікст бур'янів, мікст лугових трав, мікст з пилку дерев, волосся людини, шерсть вівці, Providencia rettgerri, Niesseria perflava) 390
  • Алергічна панель №6 (Костер, ясен, тонконіг, циклахена, кульбаба, клен, мітлиця, лисохвіст, конопля, райграс) 390
  • Алергічна панель №7 (Банан, баранина, гриби вищі, диня, капуста, картопля, малина, соя, шпинат, яблука) 390
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.