Спектральний аналіз волосся на мікроелементи в Харкові (метро Холодна гора)

Спектральний аналіз волосся на мікроелементи «Миллениум, лаборатория на Холодной горе» 395 грн
8,0
Знайдено 2 клініки

Миллениум, лаборатория
3,0
Харків вул. Полтавський Шлях, 153,1 пов, каб.№9
м.Холодная гора 1 м.Южный вокзал 10
Лабораторія Міленіум на Холодній горі — один з численних пунктів забору крові, сечі, калових мас, сперми, мокротиння, урогенітальних виділень та інших рідин, тканин для проведення лабораторної діагностики. Обладнення лабораторії представлено інноваційними аналізаторами зарубіжних виробників, що в поєднанні з якісними реактивами і багаторічним стажем лікарів-лаборантів дає можливість надавати пацієнтам достовірні результати аналізів в максимально короткі терміни.
Миллениум, лаборатория
3,0
Харків пр-кт Ново-Баварський, 90, каб. №43
м.Холодная гора 10
Лабораторія Міленіум на Баварії — це один з пунктів забору біологічного матеріалу з метою подальшого дослідження, визначення необхідних показників крові, сечі, сперми, мокротиння та інших рідин, тканин.
Працює з
Пн: 08:00-10:30 Ср: 08:00-10:30 Пт: 08:00-10:30