Клініки психотерапії в Харкові (метро Держпром) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Сб
Viktoriia
Отличный специалист и человек
Лидия
В каждой семье не без проблем, но их надо решать. Я очень рада, что таки решилась обратиться к психологу, теперь жизнь уже не кажется таким кошмаром, спасибо Татьяне Ивановне!
Любовь
Хочу залишити найкращий відгук про роботу даного лікаря! Я отримала відповіді на всі запитання, а також детальне призначення. В цілому атмосфера дуже приємна, та доброзичлива. Впевнена що лікування дасть гарний результат. Дякую.
Слава
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Всі скарги вислухав, зробив огляд дитини, надав необхідні рекомендації, призначив лікування. Залишилися задоволені професійною роботою лікаря. Будемо звертатися ще.
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517
м.Научная 4 1 м.Госпром 8 3
Кабінет психолога Головко Тетяни надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, спеціаліст першої категорії. В роботі Головко Тетяна Іванівна використовує базові техніки гештальт-терапії. Веде прийом дітей і дорослих.
Харків вул. Ромен Роллана, 7 А
м.Научная 9 3 м.Университет 15 4 м.Госпром 12 4
Медичний центр "Світ Здоров'я" на Ромен Роллана надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, дуплексне сканування, неврологія, психотерапія та ендокринологія. В процесі лікування захворювань лікарі клініки використовують тільки перевірені методики та лікарські препарати нового покоління.