Видалення поліпів матки (поліпектомія) в Харкові (метро Держпром)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Держпром
Видалення поліпів матки (поліпектомія) «Медицинский центр Здоровья» 1000 грн
Видалення поліпів матки (поліпектомія) «Семейная консультация, медицинский центр» 2000 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Александра
Была первый раз в частной клинике, очень порадывали цены. Персонал очень приятен и отзывчив. Спасибо вам большое.
Все супер, я довольна приемом
Дима
Сдавал анализы. Персонал очень приветливый и очень квалифицированный. Спасибо Вам!
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Видалення поліпа шийки матки 2 000
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Госпром 5 4 м.Университет 6 4
«Медичний центр здоров’я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Поліпектомія цервикального каналу шийки матки 1 000