Генетичний скринінг в Житомирі

PGD - доімплантаційний генетичний скринінг методом FISH по 5 хромосомах (13, 18, 21, X, Y), без біопсії бластоцисти/бластомера ( не більше 12 зразків) 16300 грн
Генетичний ризик розвитку хвороби Жильбера (UGT1 A1 (ТА)5/6/(ТА)7/8) методом піросеквенування 1600 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
Дуже дуже хороша клініка! лікарі професіонали.Хочу подякувати клініці "Матерна"- що вона є,а особисто велике Дякую, Силаєву Вадиму І,що в нас вже є синочок.Крепкого Вам здоров'я,успіхів клініці" Матерна".
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • PGD - доімплантаційний генетичний скринінг методом FISH по 5 хромосомах (13, 18, 21, X, Y), без біопсії бластоцисти/бластомера ( не більше 12 зразків) 16 300
  • PGD - доімплантаційний генетичний скринінг методом FISH по 9 хромосомах (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y), без біопсії бластоцисти/бластомера ( не більше 12 зразків) 22 050
  • NGS-1 (доімплантаційна генетична діагностика , секвенування нового покоління, 24 хромосоми, за кожний ембріон), без біопсії 8 780
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
  • Генетичний ризик розвитку хвороби Жильбера (UGT1 A1 (ТА)5/6/(ТА)7/8) методом піросеквенування 1 600
  • Комплекс «Генетичний ризик розвитку раку молочної залози та яєчників розширений» (BRCA1-3 поліморфізми, BRCA2-1 поліморфізм, CHEK2-3 поліморфізми) 2 600
  • Комплекс «Генетичний ризик розвитку сердцево-судинних захворювань»(ACE, NOS3, AGT, PON1, IL10, IL4, MTHFR, SERPINE1, ITGA2, ITGB3, F2, F5, F7, FGB) 4 000
  • Комплекс «Генетичний скринінг муковісцидозу» (CFTR-9 поліморфізмів) 2 600
  • Комплекс «Генетичний скринінг на фенілкетонурію» (РАН-2 поліморфізму) 900
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7
Житомир м. Бердичів, вул., Здоров'я, 1
  • Генетика метаболізму кальцію (визначення генетичного поліморфізму гену VDR) плазма ЕДТА, методом ПЛР 540
  • Генетика метаболізму лактози (визначення генетичного поліморфізму гену MCM6, асоційованого з порушеннями обміну лактози) букальний зішкріб, плазма ЕДТА, методом ПЛР 500
  • Кардіогенетика тромбофілія (визначення генетичних поліморфізмів, асоційованих з порушенням системи згортакння крові та ризиком розвитку тромбофілії: F2; F5; F7; F13; FGB; ITGA2; ITGB3; SERPINE1(PAI-1)) плазма ЕДТА, методом ПЛР 1 400
3,0
Житомир, смт.Олевськ, вул.,Промислова, 26, ЦРЛ
3,0
Житомир смт.Олевськ, вул.,Промислова, 26, ЦРЛ
МедЛаб в Олевске — пункт забора біологічного материалу, який відноситься до широкої мережі лабораторій з клініко-діагностичним напрямом роботи. Мережа має центральний офіс, власну лабораторію, численні основні і додаткові пункти забора материалу. Звернутися до лабораторії для проведення діагностики можуть пацієнти будь-якого віку, як дорослі, так і діти, починаючи з першого місяця життя.
3,7
Житомир, м. Бердичів, вул., Здоров'я, 1