Аналіз на ВІЛ в Житомирі

Простат-специфічний антиген вільний (ПСА) 180 грн
Знайдено 7 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
Дуже дуже хороша клініка! лікарі професіонали.Хочу подякувати клініці "Матерна"- що вона є,а особисто велике Дякую, Силаєву Вадиму І,що в нас вже є синочок.Крепкого Вам здоров'я,успіхів клініці" Матерна".
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • Антитіла до ВІЛ ½ (скринінг) 220
  • Простат–специфічний антиген вільний (FPSA) 200
  • Пакет № 06.03 "ПСА" простат-специфічний антиген загальний ( Т PSA), простат – специфічний антиген вільний (FPSA), cпіввідношення PSA вільного до PSA загального. 470
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
  • Антитіла до ВІЛ 1/2 (скринінг) 200
  • Комплекс «Ризик розвитку хвороби Вільсона-Коновалова (АТР7В) – 3 1 600
  • Яловичина, IgE 130
  • Простат-специфічний антиген вільний (ПСА) 180
  • Пакет №06.03."ПСА" (ПСА віл., ПСА заг., співвідношення ПСА віл. до ПСА заг.) 290
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
5,3
Житомир м. Бердичів, вул., Здоров'я, 1
  • Антитіла IgE до алергенів полину звичайного 290
  • ВІЛ 1,2 (антитіла сумарні), експрес-тест 250
  • Тироксин вільний (FT4) 215
  • Пакет №9086 «Скринінг ВІЛ 1 тип + Гепатити В, С (методом ПЛР)»: Вірус гепатиту В (HВV), плазма крові, методом ПЛР Real-Time, якісн.; Вірус гепатиту С (HСV), плазма крові, методом ПЛР Real-Time, якісн.; ВІЛ 1 тип (HIV 1 тип) (плазма крові) методом ПЛР, які 1 820
  • Спермограма (забір біоматеріалу здійснюється виключно в лабораторних центрах «МедЛаб» за адресою: м.Київ, вул. Л. Мацієвича, 5/1, м. Вінниця, вул. М.Шимка, 7-а; м. Луцьк, вул. Відродження, 7; м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 6/81; м. Чернівці, вул. Чорномор 490
3,0
Житомир, смт.Олевськ, вул.,Промислова, 26, ЦРЛ
3,0
Житомир смт.Олевськ, вул.,Промислова, 26, ЦРЛ
МедЛаб в Олевске — пункт забора біологічного материалу, який відноситься до широкої мережі лабораторій з клініко-діагностичним напрямом роботи. Мережа має центральний офіс, власну лабораторію, численні основні і додаткові пункти забора материалу. Звернутися до лабораторії для проведення діагностики можуть пацієнти будь-якого віку, як дорослі, так і діти, починаючи з першого місяця життя.
  • Антитіла до ВІЛ 1/2 + антиген р24 ВІЛ1 (anti-HIV 1/2) 380
  • Пакет №21 «ПСА-коефіцієнт»: Простато-специфічний антиген загальний (PSA); Простато-специфічний антиген вільний (fPSA); ПСА-коефіцієнт 430
  • ВІЛ 1 тип (HIV 1), плазма крові, методом ПЛР, якісне дослідження 650
  • Антитіла IgE до алергенів яловичини 290