Мезотерапія в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Мезотерапія 350
9,3
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикой та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
Леонід, 03 березеня '17р.

Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.

• Мезотерапія от 350
  • Лікування облисіння методом мезотерапії от 350
Працює з 08:00-20:00
7,5
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка «Нікамед» надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
Юлия, 23 березеня '17р.

Не советую никому! В 2015 во время беременности решила сходить на УЗИ в Никамед - аппарат допотопный, я даже не увидела ребеночка! А когда спросила про фото - оказалось что у них закончилась бумага, и никакое фото я не получу! В прошлом месяце срочно нужно было сделать УЗИ почек, так как живу рядом пошла опять в Никамед. Когда я пришла с результатами УЗи к врачам, они долго смеялись! Так что больше туда ни ногой! И ни кому не советую! Мало того что деньги потратите так еще и время потеряете!

• Мезотерапія від 760
Працює з 09:00-19:00
7,4
Житомир Прохідний пров., 3а
Центр естетичної медицини «Дерма +» надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Світлана, 30 листопада '-1р.

Час нікого не щадить, тож турбуватися про зморшки, пігменті плями та інші неприємні вікові зміни довелося й мені. Пощастило звернутися до клініки «Дерма +», де косметологи та дерматологи змогли розробити для мене ефективну програму омолодження та догляду за шкірою. Зараз проходжу тут процедури і цілком задоволена клінікою.

• Мезотерапія
Працює з
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00
7,2
Житомир вул. Київська, 39 (вхід з двору)
Медичний центр краси та здоров’я «Здраво» надає кваліфіковану медичну допомогу у сучасній косметології.
Катерина, 27 квітня '17р.

В мене -10 см в бедрах, проходила 15 вакуумно-роликовых массажей+ кавитацию.

• Мезотерапія 375
Працює з 09:00-17:00
3,7
Житомир вул. Перемоги, 32
Центр естетичної медицини «Medibor beauty» спеціалізований в сфері медичної косметології.
  • Мезотерапія від 650
Працює з 08:00-19:00