Ліпосакція рук у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

Працює з 09:00-18:00
7,4
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Олена, 11 січня '17р.

Нещодавно робила в цьому центрі ринопластику. Задоволена роботою лікаря та результатом. Затишні палати, комфортне перебування та європейська якість послуг. Іще мені дуже подобається, що клініка розташована за містом – це дає додаткову анонімність.

7,3
Рівне вул. Мірющенка, 25а (Центральна міська лікарня), хірургічний корпус
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
Матильда, 11 січня '17р.

Більше двадцяти років користуюся послугами центру, тому ніхто не дає мені більше 45 років, хоча давно вже не так) За цей час робила тут багато різних косметологічних процедур і можу точно сказати, що ті, хто тут працюють, дійсно знають, що роблять. Тому користуюся сама і раджу подругам.