Клініки кардіології у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи в Шевченківському районі
Послуга Ціна
Комплексне обстеження серцево-судинної системи (ЕХО серця, судини шиї та голови, судини верхніх та нижніх кінцівок) 1210
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймає лікар: Куцик Тетяна
Працює з 08:30-21:00

Кардіологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр «Ехокор на Угорській» було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Огірко Олесь Богданович
  • Консультація кардіолога 250
Працює з 08:30-21:00
7,2
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін. Приймає лікар: Білоус Андрій Сергійович
  • Консультація кардіолога 300
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Пакет "У ритмі твого серця" 450
Працює з 08:00-19:00